hakkımızda

hakkımızda-banner-1

Anadolu'nun En Büyük Uluslararası Fuarı, Nobel Anamob

Yeni nesil fuarcılığın öncü kuruluşu Nobel Expo tarafından mobilyanın merkezi Kayseri’de düzenlenen Anamob Anadolu Mobilya Fuarı ile Türkiye’nin en büyük mobilya şehirlerinden yüzlerce üretici, dünyanın dört bir yanından profesyonel satın almacılar ile buluşuyor.

Business Lounge’ta 5 gün boyunca gerçekleşecek ikili iş görüşmeleri boyunca imzalanacak anlaşmalar, Türk Mobilya Sektörü’nün ihracat hedefine en büyük katkıyı sağlayacak.

ANAMOB '22 Detayları

Nobel Expo’nun deneyimli ekibi tarafından tüm aşamalarında doğru alıcı ile doğru katılımcıyı buluşturmaya yönelik planlama ile organize edilen ANAMOB Anadolu Mobilya Fuarı hakkında detaylara aşağıda ulaşabilirsiniz.

Fuar Künyesi

Nobel Expo tarafından 5-9 Ekim 2022 tarihinde Kayseri OSB Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenlenen Anamob Anadolu Mobilya Fuarı bilgileri.

Fuar Kataloğu

Nobel Expo tarafından düzenlenen Anamob Anadolu Mobilya Fuarı hakkında tüm detaylara ulaşabileceğiniz kataloğumuz.

Fuar Sonuç Raporu

5-9 Ekim 2022 tarihinde düzenlenecek olan Anamob Anadolu Mobilya Fuarı'nda sektörün, katılımcıların ve ziyaretçilerin kazanımlarının anlatıldığı raporumuz.

Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz?

ANAMOB Mobilya Fuarı’na katılarak her açıdan yeni nesil bir fuar deneyimi yaşamak ve uluslararası iş ağınızı artırmak için aşağıdaki butona tıklayarak satış ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.