Sektörel Haberler

Kayseri'de Mobilya Fuarı Düzenlenecek

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ile Nobel Expo Uluslararası Fuarcılık AŞ arasında, Kayseri’de mobilya fuarı düzenlenmesi için sözleşme imzalandı. Kayseri OSB Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve Nobel Expo yöneticileri katıldı.

Nobel Expo'nun Mottosu
Yeni Nesil Fuarcılık Nedir?

NOBEL EXPO, fuarcılık sektöründe profesyonelliğini, yenilikçi karakteri ile buluşturarak, tüm sektör paydaşlarına geleceğin fuar deneyimini sunuyor. neXt Pazarlama ekosistemi, Nobel Referans Sistemi –NRS- ve Dijital Kuluçka Merkezi programları ile fuar deneyiminizi yeni bir seviyeye çıkartıyor.

Neden Fuarlarda
Katılımcı Olmalısınız?

Fuarlar yeni pazarlara ve yeni müşterilere ulaşmak için en efektif yöntemlerden birisidir. Fuarlarda doğru alıcılarla ve sektör temsilcileriyle kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca kendi markanızı değerlendirmek adına rakiplerinizi inceleyebilir, onlarla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?

Anamob Mobilya Fuarı’na katılarak her açıdan yeni nesil bir fuar deneyimi yaşamak ve uluslararası iş ağınızı artırmak için aşağıdaki butona tıklayarak satış ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.