Yeni Nesil Fuarcılık Nedir?

NOBEL EXPO, fuarcılık sektöründe profesyonelliğini, yenilikçi karakteri ile buluşturarak, pandemi sonrası dönemde tüm sektör paydaşlarına geleceğin fuar deneyimini sunuyor. neXt Pazarlama ekosistemi, Nobel Referans Sistemi –NRS- ve Dijital Kuluçka Merkezi programları ile fuar deneyiminizi yeni bir seviyeye çıkartıyor. Çapraz endüstri ortaklıkları ve yenilikçi deneyimler ile yaratmaya odaklı neXt pazarlama ekosistemiyle gerçekleştiriyor.

Nobel Expo teknoloji grubunun kullanıma sunduğu neXt, inovatif fuarcılığın tüm dijital imkânlarını paydaşlarımıza ve hizmet verdiğimiz sektörlere ihtiyaç duydukları çapraz endüstri ortaklıkları ve yenilikçi deneyimler yaratmak üzere kullanıyor.

Nobel Referans Sistemi –NRS-, NOBEL EXPO katılımcısı olmanın kazandırdığı konforu ve prestiji, iş ortaklarınız ile paylaşma imkânı sunuyor. Katılımınız neticesinde edineceğiniz NRS kodları ile, özelleştirilmiş alım heyeti eşleştirme programı ve davetlilerinize özel Business Lounge hizmeti, iş geliştirme süreçlerinizi kolaylaştırırken Nobel Expo katılımcısı olmanın konforunu da yeni bir seviyeye çıkartıyor.

NRS kod sahiplerine özel olarak oluşturulacak Dijital Kuluçka Merkezi ile 365 gün 7/24 sektörün ayrıcalıklı temsilcilerine farklı elektronik hizmetlere erişim imkânı sağlayan bir ekosistem kuruluyor. Kurulacak ekosistem Nobel Expo katılımcı ve ziyaretçileri için sadece bir fuar deneyimini değil 365 güne yayılan ayrıcalıklı bir Dijital Deneyim Dünyası’nı tecrübe ettirmeyi hedefliyor.

Siz de Nobel Expo’nun Ayrıcalıklı Fuar Deneyimini keşfetmek için bizimle iletişime geçin, yeni nesil fuarcılığın avantajlı dünyasına adım atın.

Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz?

ANAMOB ve Nobel Expo hakkında detaylı bilgi alabilmek, sorularınız ve görüşlerinizi iletmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.